PROMOCJE

DARMOWY PLAN OCHRONY

Każdy, kto w 2019 roku zakupi ładowarkę kołową lub spycharkę gąsienicową marki Case Construction, może skorzystać z darmowego planu ochrony dla tej maszyny. To bonus dla Klientów w postaci pakietu korzyści na czas i zakres wykraczający poza ramy standardowej gwarancji. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami Działu Sprzedaży, którzy przedstawią dostępne warianty darmowego planu ochrony dla ładowarek kołowych oraz spycharek gąsienicowych Case. 

PAKIETY SERWISOWE

Jeden zestaw dla każdego planu serwisowego to rozwiązanie przygotowane dla obniżenia całkowitego kosztu eksploatacji maszyny i ułatwienia kompleksowej konserwacji. Decydując się na zakup pakietu serwisowego, zyskujesz gwarancję niższej ceny od tej, która wynika z zakupu pojedynczych elementów zestawu. Zapytaj o szczegóły u Product Managera Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / -15% na wybrany asortyment części zamiennych

Na dobry początek roku oferujemy w specjalnych cenach części zamienne z grup: alternatory, rozruszniki, akumulatory, filtry, pasy, lampy. Zakupy w promocyjnych cenach można realizować do 31 marca br. Zapraszamy do kontaktu z Product Managerem Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / -15% na elementy hydrauliki, sprzęgła, elementy układów przeniesienia napędu

Zapraszamy do zakupów oryginalnych części zamiennych Case w specjalnych cenach. Tym razem obniżamy ceny na elementy hydrauliki, sprzęgła, elementy układów napędowych. O szczegóły promocji zapytaj Product Managera Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Części silnikowe - w październiku taniej

W październiku oferujemy części silnikowe w specjalnych cenach. O szczegóły zapytaj Product Managera Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / -15% na wybrany asortyment części zamiennych!

Oryginalne części zamienne marki CASE Construction i New Holland możesz teraz kupić w cenie niższej o 15%. Promocja cenowa dotyczy wielu grup asortymentowych, m. in.:  sprzęgła, skrzynie biegów, osie, hamulce, ramy, zęby, łyżki, ostrza skrawające, łożyska, tuleje, uszczelnienia, elektronika, hydraulika, filtry, koła, felgi, piasty, pasy. W kompletacji zamówienia  pomoże Product Manager Części Zamiennych CASE. Zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA /*Indywidualny pakiet części zamiennych z gratisem do Twojej maszyny CASE *Kup części i odbierz oryginalną lampę ostrzegawczą CASE

Uwaga! Promocje! Tym razem idą w parze. Koniec sezonu urlopowego zaznaczamy bonusami dla tych, którzy zdecydują się na zakup w Tech-Ekspert Południe oryginalnych części zamiennych Case Construction i New Holland. Proponujemy dwa warianty kwotowe zakupów, premiowane oryginalną lampą ostrzegawczą lub pokrowcem na fotel operatora do Twojej maszyny CASE. Zapraszamy do zapoznania się z załączonym Regulaminem Promocji. 
Pytania? Porady? Wycena? Do Państwa dyspozycji jest Product Manager Części Zamiennych CASE – Mariusz Woźniak (kom.: + 48 506 712 870, tel.: +48 15 842 51 44 wewn. 22, e-mail: mwozniak@techekspert.pl)

 

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / CASE Pro Tech

CASE Pro Tech: 4 lata bez zmartwień. Darmowy plan ochrony i bezpłatny system SiteWatch w połączeniu z naszą nową promocją na ładowarki kołowe! Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z naszym działem handlowym! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CASE CONSTRUCTION DEMO TOUR 2018

Przyjdź na wybrany pokaz maszyn marki CASE i przetestuj maszyny! Pokazy odbędą się w województwie podkarpackim, lubelskim i świętokrzyskim od stycznia do maja 2018 roku. Bądź na bieżąco i śledź terminy pokazów w mediach społecznościowych!