PROMOCJE

-15% na wybrany asortyment części zamiennych

Na dobry początek roku oferujemy w specjalnych cenach części zamienne z grup: alternatory, rozruszniki, akumulatory, filtry, pasy, lampy. Zakupy w promocyjnych cenach można realizować do 31 marca br. Zapraszamy do kontaktu z Product Managerem Części Zamiennych CASE.

PAKIETY SERWISOWE

Jeden zestaw dla każdego planu serwisowego to rozwiązanie przygotowane dla obniżenia całkowitego kosztu eksploatacji maszyny i ułatwienia kompleksowej konserwacji. Decydując się na zakup pakietu serwisowego, zyskujesz gwarancję niższej ceny od tej, która wynika z zakupu pojedynczych elementów zestawu. Zapytaj o szczegóły u Product Managera Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / -15% na elementy hydrauliki, sprzęgła, elementy układów przeniesienia napędu

Zapraszamy do zakupów oryginalnych części zamiennych Case w specjalnych cenach. Tym razem obniżamy ceny na elementy hydrauliki, sprzęgła, elementy układów napędowych. O szczegóły promocji zapytaj Product Managera Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Części silnikowe - w październiku taniej

W październiku oferujemy części silnikowe w specjalnych cenach. O szczegóły zapytaj Product Managera Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / -15% na wybrany asortyment części zamiennych!

Oryginalne części zamienne marki CASE Construction i New Holland możesz teraz kupić w cenie niższej o 15%. Promocja cenowa dotyczy wielu grup asortymentowych, m. in.:  sprzęgła, skrzynie biegów, osie, hamulce, ramy, zęby, łyżki, ostrza skrawające, łożyska, tuleje, uszczelnienia, elektronika, hydraulika, filtry, koła, felgi, piasty, pasy. W kompletacji zamówienia  pomoże Product Manager Części Zamiennych CASE. Zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA /*Indywidualny pakiet części zamiennych z gratisem do Twojej maszyny CASE *Kup części i odbierz oryginalną lampę ostrzegawczą CASE

Uwaga! Promocje! Tym razem idą w parze. Koniec sezonu urlopowego zaznaczamy bonusami dla tych, którzy zdecydują się na zakup w Tech-Ekspert Południe oryginalnych części zamiennych Case Construction i New Holland. Proponujemy dwa warianty kwotowe zakupów, premiowane oryginalną lampą ostrzegawczą lub pokrowcem na fotel operatora do Twojej maszyny CASE. Zapraszamy do zapoznania się z załączonym Regulaminem Promocji. 

Pytania? Porady? Wycena? Do Państwa dyspozycji jest Product Manager Części Zamiennych CASE – Mariusz Woźniak (kom.: + 48 506 712 870, tel.: +48 15 842 51 44 wewn. 22, e-mail: mwozniak@techekspert.pl)

 

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / CASE Pro Tech

CASE Pro Tech: 4 lata bez zmartwień. Darmowy plan ochrony i bezpłatny system SiteWatch w połączeniu z naszą nową promocją na ładowarki kołowe! Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z naszym działem handlowym! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CASE CONSTRUCTION DEMO TOUR 2018

Przyjdź na wybrany pokaz maszyn marki CASE i przetestuj maszyny! Pokazy odbędą się w województwie podkarpackim, lubelskim i świętokrzyskim od stycznia do maja 2018 roku. Bądź na bieżąco i śledź terminy pokazów w mediach społecznościowych!